Anssi Jaakkola slávistou | SK Slavia Praha
Více

Anssi Jaakkola slávistou

Finský brankář Anssi Jaakkola podepsal se Slavií dvouletou smlouvu s roční opcí a stal se další letní posilou Slavie.

SYNOT TIP ARENA – Finský brankář Anssi Jaakkola podepsal v pondělí večer se Slavií dvouletou smlouvu s roční opcí, v úterý odpoledne pak podstoupil zdravotní testy ve střešovické nemocnici.

 

 

„Smlouva je podepsána na dva roky s roční opcí,“ uvedl ředitel komunikace Ondřej Zlámal. Anssi Jaakkola byl ve Slavii na herních testech, absolvoval také herní soustředění v Seefeldu.

 

 

„Jsem velice rád, že vše dobře dopadlo a mohu působit ve Slavii, která pro mě představuje velkou výzvu. Slyšel jsem o ní od Lukáše Jarolíma jen to nejlepší, má očekávání se potvrdila poté, co jsem se zapojil do práce s týmem,“ uvedl gólman, který má na svém kontě zkušenosti se starty za finskou jedenadvacítku.

 

 

Anssi Jaakkola pochází z finského města Kemi, které leží sto kilometrů od polárního kruhu. V mládí kromě fotbalu hrával také lední hokej na postu středního útočníka. „Musel jsem si vybrat a toho, že jsem zvolil fotbal, jsem nikdy nelitoval,“ vysvětluje.

 


Anssi Jaakkola

nar. 13.3.1987

195 cm/88 kg

přichází z AC Siena po skončení kontraktu

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články