Stadion má znovu řádné označení ulice | SK Slavia Praha
Více

Stadion má znovu řádné označení ulice

Po utkání prvního kola Gambrinus ligy bylo ze stěny Synot Tip Areny dočasně odstraněno řádné označení ulice U Slavie, ve které se stadion v Edenu nachází.

EDEN – Po utkání prvního kola Gambrinus ligy bylo ze stěny Synot Tip Areny dočasně odstraněno řádné označení ulice U Slavie, ve které se stadion v Edenu nachází.

 

Po okamžitých urgencích ze strany Slavie byla situace v pondělních ranních hodinách pracovníky vlastníka stadionu napravena. Cedule s názvem ulice je nyní umístěna nad vstupem do kanceláří, kde mají sídlo také například sekretariáty Odboru přátel a fanklubu Slavie.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články