Ohlédnutí za Turnajem pro fanoušky | SK Slavia Praha
Více

Ohlédnutí za Turnajem pro fanoušky

Na umělé trávě v Edenu se začátkem července konal turnaj pro slávistické fanoušky v malé kopané.

PRAHA/EDEN – Na umělé trávě v Edenu se začátkem července konal turnaj pro slávistické fanoušky v malé kopané.

 

Vítězem prvního ročníku turnaje se stal tým Hladoví Vlčáci z Kutné Hory, který z turnaje odjížděl s bilancí šesti vítězství a jedné remízy. Ve finále porazil mužstvo Hora sv. Václava, se kterým se utkal už ve skupině, kde skončilo vzájemné měření sil 2:2. Zajímavostí je, že po základní skupině měly oba týmy stejný počet bodů, stejné skóre i nerozhodný vzájemný zápas. O postupujícím z prvního místa musel tedy rozhodnout až los.

 

Po prvním zápase, ve kterém jsme remizovali, jsme si vysvětlili, že s tímto individuálním přístupem bychom se daleko nedostali. Od druhého utkání jsme konečně začali hrát jako tým a podařilo se nám to dotáhnout tam, kam jsme chtěli. Byl to super pocit, když skončilo finále, a my jsme mohli začít slavit,“ řekl po skončení turnaje kapitán vítězného týmu Hladových Vlčáků.

 

Turnaj byl skvěle pořadatelsky zorganizován, na příští ročník určitě zase rádi přijedeme,“ dodal.

 

Na třetím místě skončil poděbradský tým Notorlet Lázně, který v souboji o bronzovou příčku přehrál tým SKS Osek.

 

Ráda bych poděkovala všem týmům, které se turnaje zúčastnily a také všem lidem, kteří pomáhali s organizací. První ročník jakékoliv akce je vždy prubířský, nikdy moc nevíte, co od toho očekávat, proto jsem velmi ráda, že vše proběhlo bez větších problémů. Po kladných ohlasech od zúčastněných mužstev určitě budeme v právě započaté tradici turnaje pro slávistické fanoušky v příštích letech pokračovat,“ zhodnotila první ročník za organizační výbor turnaje Kamila Brejtrová z marketingového oddělení Slavie Praha.

 

Turnaj se odehrál ze velmi horkého počasí. Místy teploměr na slunci přesahoval 40°C.

 

Turnaje se nakonec zúčastnilo 15 týmů. Mužstvo Odboru přátel ale bohužel muselo po dvou utkáních ve skupině odstoupit kvůli zranění jejich brankáře.

 

Konečné pořadí turnaje:

1. Hladoví Vlčáci, 2. Hora sv. Václava, 3. Notorlet Lázně, 4. SKS Osek, 5. až 8. Rožďalovice, 5. až 8. FC Contra, 5. až 8. SKS Football Arena, 5. až 8. Akvaristika TJ, 9. až 15. Gunners Rakovník, 9. až 15. Pingpong United, 9. až 15. Potkali se u Brandýsa, 9. až 15. Foxcorp, 9. až 15. Výběr, 9. až 15. Holomci, 9. až 15. Odbor přátel.

     

    Více o turnaji najdete na Facebooku Slavie

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články