Riste Naumov už rehabilituje v Praze | SK Slavia Praha
Více

Riste Naumov už rehabilituje v Praze

Útočník Riste Naumov už rehabilituje v Praze. Tatínek malé dcerky Lei absolvoval kontrolní vyšetření a v úterý dopoledne už plnil svůj individuální program v Edenu.

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Útočník Riste Naumov už rehabilituje v Praze. Tatínek malé dcerky Lei absolvoval kontrolní vyšetření a v úterý dopoledne už plnil svůj individuální program v Edenu.

 

„Mohu začít trénovat na kole, lehce vyklusávat na trávě a dělat další rehabilitační cvičení, jaká třeba dělá Adam Hloušek,“ popsal pro náš web svůj současný stav.

 

Riste Naumov se zotavuje po březnové operaci, kdy měl zlomenou lýtkovou i holenní kost. „Čas návratu k fotbalu odhadnout ještě nedokážu, uvidíme, jak se budu cítit při plné běžecké zátěži, zatím ale jde všechno dobře,“ plánuje si.

 

„Sledovat fotbal v televizi je pro mě utrpení, celé mistrovství světa jsem se jenom těšil, až zase budu hrát,“ říká.

 

Život mu alespoň nabídl jiné krásné chviliky, 6. července se Ristemu narodila krásná dcerka Lea. „Vážila tři kilo třicet. Přijedou za mnou s manželkou do Prahy za dva měsíce,“ prozradil nám.  

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články