Fanklub Slavie zajistí vstupenky i pro nečleny | SK Slavia Praha
Více

Fanklub Slavie zajistí vstupenky i pro nečleny

Vzhledem k situaci s prodejem vstupenek na utkání 2. kolo Gambrinus ligy Baník Ostrava - Slavia, jejichž prodej pro naše fanoušky bude probíhat pouze v Praze, fanklub Slavie vychází vstříc našim mimopražským příznivcům a nabízí jim možnost zajištění vstupenky.

Informace k zajištění vstupenek na zápas Baník Ostrava - Slavia Praha pro mimopražské fanoušky prostřednictvím Fanklubu:

Pro mimopražské členy Fanklubu bude fungovat běžný objednávkový prodej ve zkráceném čase, tzn. že objednání vstupenek a především jejich úhrada na účet FK musí být provedeny do pátku 23.7. 16:00 hod. Cena jedné vstupenky činí 160,- Kč. Každý člen FK si může objednat 1+4 vstupenky.

Fanklub výjimečně tuto službu poskytne i nečlenům Fanklubu, a to za manipulační poplatek 20,- Kč za jednu vstupenku.

Při objednávce je nutno pro každou vstupenku uvést jméno, příjmení a datum narození.

O termínu spuštění prodeje vstupenek budete informování na webu.  Informace o způsobu prodeje vstupenek najdete zde: Předprodej vstupenek pro slávisty na utkání na Bazalech

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články