Fanklub Slavie zajistí vstupenky i pro nečleny | SK Slavia Praha
Více

Fanklub Slavie zajistí vstupenky i pro nečleny

Vzhledem k situaci s prodejem vstupenek na utkání 2. kolo Gambrinus ligy Baník Ostrava - Slavia, jejichž prodej pro naše fanoušky bude probíhat pouze v Praze, fanklub Slavie vychází vstříc našim mimopražským příznivcům a nabízí jim možnost zajištění vstupenky.

Informace k zajištění vstupenek na zápas Baník Ostrava - Slavia Praha pro mimopražské fanoušky prostřednictvím Fanklubu:

Pro mimopražské členy Fanklubu bude fungovat běžný objednávkový prodej ve zkráceném čase, tzn. že objednání vstupenek a především jejich úhrada na účet FK musí být provedeny do pátku 23.7. 16:00 hod. Cena jedné vstupenky činí 160,- Kč. Každý člen FK si může objednat 1+4 vstupenky.

Fanklub výjimečně tuto službu poskytne i nečlenům Fanklubu, a to za manipulační poplatek 20,- Kč za jednu vstupenku.

Při objednávce je nutno pro každou vstupenku uvést jméno, příjmení a datum narození.

O termínu spuštění prodeje vstupenek budete informování na webu.  Informace o způsobu prodeje vstupenek najdete zde: Předprodej vstupenek pro slávisty na utkání na Bazalech

Aktuálně

Mohamed Ihattaren podepsal smlouvu se Slavií

4. 12. 2023
Roční kontrakt s tříletou opcí podepsal se Slavií záložník Mohamed Ihattaren. Nizozemec přichází jako volný hráč.

Besídka se Slávinkou pro děti i dospělé

3. 12. 2023
V předvánočním čase jsme ve spolupráci s Odborem přátel připravili už tradiční setkání přímo v prostorách Fortuna Areny. Děti se mohou těšit na dovednostní soutěže a úkoly a dospělí na kvízy anebo deskové hry. V rámci vstupného je zahrnuta i prohlídka Slavia Museum a Stadium Tour.

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

Další články