Slávisté se chystají na Ostravu | SK Slavia Praha
Více

Slávisté se chystají na Ostravu

Slavisté se připravují v Edenu na svůj druhý zápas v Gambrinus lize, který je čeká v neděli v Ostravě.

EDEN – Zatímco v Synot Tip Areně dopoledne finišovala demontáž pódia po úterním koncertu, slávisté se vydali na trénink na hřiště číslo jedna za stadionem.

S týmem už naplno trénují Josef Kaufman i Benjamin Vomáčka, jediný individuální program v posilovně a běžecký na hřišti tak byl uchystán pro Lukáše Jarolíma.

S fyzioterapeutkou Denisou Bohiňákovou se připravuje útočník Riste Naumov, který se k týmu připojil na začátku týdne.

S áčkem se také už druhý týden připravuje dvacetiletý levý obránce Lukáš Palko, který v minulé sezoně přešel ze slávistického dorostu do rezervního týmu. Palko je odchovancem Slavie, na svém kontě má reprezentační starty za U17 a U18.

Trenér Luboš Přibyl má už také v hotové podobě brankářskou trojici, Martina Vaniaka doplňuje finský gólman Anssi Jaakkola a Roman Valeš.

S týmem od začátku týdne nejsou Jan Hošek, který přestoupil do Teplic, a také Petr Mareš, kterého testuje FK Ústí nad Labem.

Fotogalerie je ze začátku dopoledního tréninku.  

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články