Slávisté se chystají na Ostravu | SK Slavia Praha
Více

Slávisté se chystají na Ostravu

Slávisté se v Edenu chystají na druhý zápas Gambrinus ligy, který je čeká v neděli v Ostravě. S týmem už naplno trénují uzdravení Benjamin Vomáčka a Josef Kaufman, a také dvacetiletý obránce Lukáš Palko.

EDEN – Zatímco v Synot Tip Areně dopoledne finišovala demontáž pódia po úterním koncertu, slávisté se vydali na trénink na hřiště číslo jedna za stadionem.

S týmem už naplno trénují Josef Kaufman i Benjamin Vomáčka, jediný individuální program v posilovně a běžecký na hřišti tak byl uchystán pro Lukáše Jarolíma.

S fyzioterapeutkou Denisou Bohiňákovou se připravuje útočník Riste Naumov, který se k týmu připojil na začátku týdne.

S áčkem se také už druhý týden připravuje dvacetiletý levý obránce Lukáš Palko, který v minulé sezoně přešel ze slávistického dorostu do rezervního týmu. Palko je odchovancem Slavie, na svém kontě má reprezentační starty za U17 a U18.

Trenér Luboš Přibyl má už také v hotové podobě brankářskou trojici, Martina Vaniaka doplňuje finský gólman Anssi Jaakkola a Roman Valeš.

S týmem od začátku týdne nejsou Jan Hošek, který přestoupil do Teplic, a také Petr Mareš, kterého testuje FK Ústí nad Labem.

Fotogalerie je ze začátku dopoledního tréninku.  

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články