Béčko vyhrálo dva zápasy nad Žižkovem | SK Slavia Praha
Více

Béčko vyhrálo dva zápasy nad Žižkovem

Béčko Slavie vyhrálo dva přípravné zápasy nad Viktorií Žižkov B, v prvním zajistily vítězství 5:0 branky Kolaříka, Duranského, Pázlera, Zierise a Vyhnala, v tom druhém pak dal dvě branky testovaný útočník z Burkina Faso Ouedraogo, který jimi zajistil vítězství 2:1. Hrálo se na Strahově na hřišti u nafukovací haly.

Béčko Slavie vyhrálo dva přípravné zápasy nad Viktorií Žižkov B, v prvním 5:0 dali branky Kolařík, Duranski, Pázler, Zieris a Vyhnal, v tom druhém pak dal dvě branky testovaný útočník z Burkina Faso Ouedraogo, který jimi zajistil vítězství 2:1. Hrálo se na Strahově na hřišti u nafukovací haly. Dalším testovaným útočníkem je Al Hassan z Ghany.

I.zápas:

Slavia B - Viktoria B 5:0 (4:0)

Branky:  3. Kolařík, 16. Duranski, 20. Pázler, 30. Zieris, 71. Vyhnal

Slavia B: Valeš - Kaufman (63' Galus), Zieris (65' Mikula), Neuberg, Palko - Hůrka, Kolařík, Duranski (41'), Klimeš (58' Tománek), Pázler - Zákostelský (41' Vyhnal)

II.zápas:

Slavia B - Viktoria B 2:1 (2:0)

Branky:   2. a 24. Ouedraogo - 48. Forwarczni 

Slavia B:  Malina (41' Pokorný) - Galus, Procházka, Mikula, Grohol - Kučera, Šimeček (41' Duranski), Tománek, Hájek - Ouedraogo, Al Hassan

Zkoušení hráči: Ouedraogo (Burkina Faso), Al Hassan (Ghana)

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články