Na Boleslav se chystá také už Petr Trapp | SK Slavia Praha
Více

Na Boleslav se chystá také už Petr Trapp

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Slávisté se v Edenu připravují na opravdový vstup do letošní domácí sezony, v sobotu od 16 hodin je čeká v Edenu souboj s Mladou Boleslaví.

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Slávisté se v Edenu připravují na opravdový vstup do letošní domácí sezony, v sobotu od 16 hodin je čeká v Edenu souboj s Mladou Boleslaví. Ve čtvrtek trénovali na tréninkovém hřišti číslo 1.

S týmem se nepřipravoval kapitán Lukáš Jarolím, který si léčí zraněný kotník a k dispozici zatím nebude trenérovi Karlu Jarolímovi ani ve třetím kole, naopak situace kolem druhého absentujícího fotbalisty v Ostravě Petra Trappa se zlepšuje.

„Na předzápasovém tréninku jsem si bolestivě narazil palec na noze, měl jsem ho oteklý, ale už by to mělo být v pořádku,“ řekl slávistický stoper našemu webu.

S prostorách stadionu rehabilitoval Riste Naumov pod vedením fyzioterapeutky Denisy Bohiňákové, druhou část svého tréninku už absolvoval už lehkým výklusem na hřišti. Příznivé zprávy naopak nemáme o Josefovi Kaufmanovi, kterého trápí svalové zranění.

Před tréninkem absolvovali Jakub Hora, Milan Černý a Ondra Čelůstka rozhovory do pořadu ČT, který bude vysílaný v přestávce přenosu, tématem byly nové dresy, které budou slavnostně uvedeny do prodeji zástupci hráčů před zápasem s Mladou Boleslaví ve fanshopu Fanzone ve 14 hodin. „Všem se nám líbí, zvlášť nám, kdo ve Slavii vyrostli, krásná velká hvězda,“ pochvaloval nový retrostyl Milan Černý.

Jakub Hora ve svém rozhovoru pro Českou televizi kromě jiného prozradil, že ho na začátku září čeká maturita na Obchodní akademii v Mostě, že na ni dostal od trénera na dva zářijové dny volno.

Utkání se bude hrát v Synot Tip Areně, kde byla po hudebním koncertu vyměněna část trávníku, hrací plocha už je v naprostém pořádku.

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články