Petr Mareš na hostování do Hlučína | SK Slavia Praha
Více

Petr Mareš na hostování do Hlučína

Obránce Petr Mareš odchází na půlroční hostování do druholigového Hlučína, na hostování odešel také Mato Ivanovič, který působil v posledním roce v dorostu...

Obránce Petr Mareš odchází na půlroční hostování do druholigového Hlučína, na hostování odešel také Mato Ivanovič, který působil v posledním roce v dorostu – odchází na roční hostování do bosenského HNK Orašje.

 

Můžeme také doplnit další upřesňující informace o hráčích, kteří již odešli – jak jste asi již zaregistrovali, běloruský záložník Vitali Trubila je na půlročním hostování v Bohemians 1905, James Dens se se Slavii dohodl na ukončení své smlouvy a jako volný hráč pak nastoupil do chorvatského NK Záhřeb. Po skončení kontraktu odešel ze Slavie také obránce Pavel Čmovš, který působil ve slávistické rezervě, bude hrát fotbal v Nizozemí. Kompletní přehled změn v kádru slávistické rezervy přineseme před startem ČFL.

 

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články