Prodej nových dresů, penalty, losování cen! | SK Slavia Praha
Více

Prodej nových dresů, penalty, losování cen!

SMS soutěž, losování o občerstvení, kopání penalt i slavnostní spuštění prodeje nových dresů za účasti hráčů A-týmu. To vše na zápase s Boleslaví!

SYNOT TIP ARENA/EDEN - SMS soutěž o nejlepšího hráče zápasu, losování o občerstvení, kopání pokutových kopů i slavnostní spuštění prodeje nových dresů za účasti vybraných hráčů A-týmu. To je výčet akcí, které jsou pro fanoušky připraveny v rámci sobotního zápasu Slavie s Mladou Boleslaví v Synot Tip Areně v Edenu. Utkání začíná v 16 hodin.

 

Slavnostní spuštění prodeje nových dresů

Ve 14 hodin ve fanshopu FANzone v Synot Tip Areně budou nové slávistické dresy slavnostně uvedeny do prodeje. Od 14 do 15 hodin budou u prodeje dresů asistovat také vybraní hráči A-týmu, kteří nemohou kvůli zdravotním problémům zasáhnout do zápasu.

 

SMS soutěž o nejlepšího slávistu zápasu

Během zápasu mohou fanoušci opět volit nejlepšího hráče Slavie. Vyhrát mohou slávistický dres nebo slávistický kávový set (slávistické hrníčky a podšálky) od firmy Lucaffe. SMS soutěž odstartuje úvodní hvizd rozhodčího v zápase (v 16 hodin), soutěž bude ukončena v 85. minutě. SMS ve tvaru SKS  XX (číslo dresu vybraného hráče) zasílejte na telefonní číslo 900 11 07. Cena jedné SMS je 7 korun včetně DPH. Službu technicky zajišťuje ATS, www.premiumservices.cz Každý výherce obdrží zpětnou SMS zprávu. Ceny si můžete vyzvednout na VIP recepci Slavie po skončení zápasu nebo ve všední dny od 8:30 do 17 hodin.

 

Dvě piva za 50 korun

Společnost Nopanera připravila akci pro všechny fanoušky, kteří mají rádi pivo. Dvě piva si budou moci pořídit za 50 korun. Tato slevová akce bude platit u stánku s pivem, který najdete u slávistického fanshopu FANzone, otevřen bude kolem 14:30 hodin. Akce také platí uvnitř celého stadionu ve stáncích s občerstvením. Akce dvě piva za 50 korun potrvá do začátku zápasu, tedy do 16 hodin. Společnost Nopanera připravila slevovou akci i pro členy Fanklubu – po celou dobu zápasu si mohou zakoupit dva nápoje za 60 korun (po předložení kartičky Fanklubu).

 

Losování sektoru a řady

O přestávce proběhne na velkoplošných obrazovkách losování sektoru a řady. Pokud bude vylosován právě váš sektor a vaše řada (číslo je uvedeno na vstupence nebo permanentce), vyhráváte občerstvení (klobásu) od společnosti Nopanera. Klobásu si můžete vyzvednout (po předložení vstupenky nebo permanentky s příslušným sektorem a řadou) u stánku číslo 22 (tribuna JIH, sektor 125) během druhého poločasu utkání.

 

Kopání pokutových kopů

Mladí slávisté (podavači míčů) vhodí o přestávce do hlediště tři označené míčky. Zájemci o soutěž, kteří míčky chytí, přijdou na plochu u sektoru 101 (hlavní tribuna), kde si je vyzvedne hlasatel s mikrofonem. Pokud dotyčný promění alespoň dvě penalty ze tří šancí, dostane podepsanou vlaječku od hráčů A-týmu a kšiltovku UMBRO.

 

Program v Sektoru Rodiče a děti

Děti se mohou těšit na sladkosti a slávistické dárky. Kromě toho je pro ně připraven i program. O přestávce zavítá mezi děti na autogramiádu některý z hráčů A-týmu.

 

Poločas a velkoplošné obrazovky

Slávistický Poločas má nový design, najdete ho tradičně u vchodů na stadion. Na velkoplošných obrazovkách poběží před zápasem také kompozice fotografií slavných hráčů ze slávistického archivu. 

 

Blahopřání Janu Maikovi

Před zahájením utkání zástupci Odboru přátel a Slavie poblahopřejí věrnému fanouškovi a majiteli slávistického Maikolandu Janu Maikovi k jeho 75 narozeninám, popřát mu můžete i vy svým potleskem. Rozhovor s ním najdete právě v magazínu Poločas.

 

 

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články