Peter Grajciar míří do Konyasporu | SK Slavia Praha
Více

Peter Grajciar míří do Konyasporu

O slovenského záložníka Petera Grajciara má zájem nováček turecké ligy Konyaspor, kluby jednaly o přestupu, který ještě ale není dotažený. "Jeho odchod je pravděpodobný...

O slovenského záložníka Petera Grajciara má zájem nováček turecké ligy Konyaspor, kluby jednaly o přestupu, který ještě ale není dotažený. "Jeho odchod je pravděpodobný, do utkání s Mladou Boleslaví už proto nezasáhl," uvedl trenér Karel Jarolím v přenosu ČT. 

Peter Grajciar přišel do Slavie v srpnu 2008 ze slovenské Nitry a v červenobílém dresu získal mistrovský titul a hrál v Evropské lize. Na svém kontě má jeden reprezentační start, který si připsal v říjnu 2007 v přátelském zápase Slovenska proti Chorvatsku. Ve Slavii nastoupil do 32 ligových zápasů, ve kterých vstřelil pět branek.

Peter Grajciar
nar. 17. 9. 1983 ve Zvolenu
Fotbalová kariéra:
1989 – 2003 MFK Zvolen
2003 – 2008 Nitra
2008 Slavia  

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články