Béčko vyhrálo nad Doubravkou 3:1 | SK Slavia Praha
Více

Béčko vyhrálo nad Doubravkou 3:1

Béčko Slavie si připsalo další výhru v přípravném utkání, tentokrát porazilo Doubravku 3:1. Branky nastříleli Pázler, Zieris a testovaný útočník Al Hassan.

Béčko Slavie si připsalo další výhru v přípravném utkání, tentokrát porazilo Doubravku 3:1. Branky nastříleli Pázler, Zieris a testovaný útočník Al Hassan. Vyhnal navíc neproměnil minutu před koncem poločasu pokutový kop.

 

Doubravka - Slavia B 1:3

Slavia B: Valeš (46. Malina) - Palko (81. Grohol), Mikula, Zieris (81. Procházka), Galus - Tománek, Kolařík-  Pázler (71. Kučera), Duranski, Hurka (46. Hájek) - Vyhnal (67. Al Hassan)

 

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články