Pohled do fotoarchivu s Robertem Segmüllerem | SK Slavia Praha
Více

Pohled do fotoarchivu s Robertem Segmüllerem

Na oficiálním slávistickém facebooku si můžete znovu prohlédnout unikátní a v řadě případů dosud nepublikované snímky z fotoarchivu Slavie. Tentokrát je to fotogalerie Roberta Segmüllera.

Na oficiálním slávistickém facebooku můžete znovu nahlédnout na unikátní a v řadě případů dosud nepublikované snímky z fotoarchivu Slavie, tentokrát na fotogalerii Roberta Segmüllera, který si v Edenu vyzvedl svoji čestnou permanentku před zápasem s Libercem.

 

Fotoarchiv Slavie se již z velké části převedl do elektronické podoby a připravuje se jeho umístění na novém webu Slavie v rámci virtuální Síně slávy. S pohledem do archivu se budete moci setkávat pravidelně také na stránkách Poločasu, při zápase s Libercem to budou snímky, které vybral Karel Nachtman.

 

Snímky do elektronické podoby převedl Pavel Vaníček.

 

.Fotogalerii na oficiálním facebooku Slavie najdete zde.

 

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články