Ondra Čelůstka a Milan Černý reprezentovali | SK Slavia Praha

Ondra Čelůstka a Milan Černý reprezentovali

Milan Černý nastoupil na závěrečných jedenáct minut za národní tým v přípravě proti Lotyšsku, Ondra Čelůstka odehrál 90 minut zápasu U21 proti San Marinu.

Slávisté Milan Černý a Ondra Čelůstka si ve středu připsali další starty v reprezentačních dresech. Milan Černý za národní tým nastoupil na posledních jedenáct minut a byl u výhry 4:1 nad Lotyšskem, Ondra Čelůstka na Julisce byl u výhry české U21 nad San Marinem 5:0.

Česká jedenadvacítka se zcela zaslouženě probojovala do další fáze kvalifikace mistrovství Evropy díky vítězství nad San Marinem 5:0. Potrestaný trenér Jakub Dovalil nemohl na lavičku, tak tým vedl jako trenér Jan Suchopárek. Ondra Čelůstka odehrál celých 90 minut.

Česká republika - Lotyško 4:1 (0:0)

Branky: 49. Bednář, 54. Fenin, 74. Z. Pospěch, 77. Necid - 90. Cauna

ČR: Drobný - Pospěch, Hubník, Kadlec, Pudil (46. Rajnoch) - Plašil (79. M. Černý), Hübschman, Polák (61. Holek), Rosický (61. Štajner) - Bednář (61. Necid), Fenin (61.Lafata). Trenér: Bílek.

U21 Česká republika - U21 San Marino 5:0 (4:0)

Branky: 3., 14. a 40. Pekhart, 22. Kovařík, 47. Chramosta z pen. Rozhodčí: Sevastsjanik - Kolb, Hidrevič (všichni Běl.). ŽK: Vácha, Mazuch - Gasperoni, Vitaioli. Diváci: 498.

Česko: Vaclík - Čelůstka, Suchý, Mazuch, Lensky (59. Pilař) - Vácha, Gecov, Mareček, Kovařík (46. Fabián) - Pekhart (74. Vošahlík), Chramosta. Trenér: Suchopárek.