V posledním kole vršovické derby bez diváků | SK Slavia Praha
Více

V posledním kole vršovické derby bez diváků

Ve 30. kole Gambrinus ligy se Slavia utká v Synot Tip Areně s Bohemians 1905. Utkání se bude hrát bez diváků.

Ve 30. kole Gambrinus ligy se Slavia utká v Synot Tip Areně s Bohemians 1905. Utkání se bude hrát bez diváků.

Slávisté ukončí sezonu se stejným soupeřem, se kterým ji začali a na stejném stadionu, v prvním kole celé soutěže červenobílí s Bohemians 1905 remizovali 1:1.

„Máme šanci skončit na devátém místě, nejenom pro to budeme chtít vyhrát,“ řekl našemu webu trenér Michal Petrouš. „Bohemians 1905 toho na jaře také moc neprohráli, to je další motivace pro to je chtít porazit, navíc je vždy příjemné zakončit sezonu vítězstvím. Máme na jaře jedinou prohru, takovou bilanci bychom také rádi udrželi,“ vyjmenovává další důvody pro motivaci, s jakou jeho svěřenci do utkání půjdou.

Slavia si při derby odpyká druhý trest v podobě utkání bez diváků. „Už s tím máme na rozdíl od soupeře zkušenost, nedá se s tím nic dělat. Věřím, že na podzim nám diváci už pomohou, bude jich chodit hodně a všechno si vynahradíme,“ dodává.

Do utkání nemůže nastoupit neuzdravený Riste Naumov, viróza trápí obránce Martina Dostála, naražené koleno má brankář Jan Hanuš.

Ve 30. kole nastoupí naposledy v červenobílém dresu kapitán Karol Kisel, který v následující sezoně bude nastupovat v Austrálii, své velmi pravděpodobně poslední utkání může odchytat také brankář Martin Vaniak. Trenér Michal Petrouš obsazení postu brankáře ve vršovickém derby nechtěl prozradit, ale Vaniakův start vysloveně nevyloučil.

Utkání začíná v sobotu v 17:30. Na utkání bez diváků mohou být přítomny pouze osoby určené předpisy DŘ ČMFS, na utkání tedy neplatí permanentky, čestné permanentky ani VIP vstupenky.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články