​Poučili jsme se. Snad bude atmosféra jako s Olomoucí a Plzní

Na tiskové konferenci před čtvrtečním utkáním 4. kola základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hovořil s novináři stoper Taras Kačaraba.

Jak se těšíte na čtvrteční souboj?
„Těším se moc, jednoznačně. Doufám a přál bych si, aby byla stejně skvělá atmosféra, jako byla proti Olomouci a Plzni. Naši fanoušci nám dodali hodně energie v obou zápasech, díky nim jsme se dokázali zlepšit a dvakrát vyhrát."

Jak probíhají přípravy?
„Měli jsme video, řešili jsme jejich silné a slabé stránky. Všechno víme a doufáme, že splníme vše, co si od nás trenéři přejí."

Co musíte zlepšit oproti prvnímu souboji v Haifě, který jste prohráli 0:1?
„Myslím si, že jsme se z prvního zápasu poučili. Musíme pohlídat jejich rychlé hráče, kteří jsou velmi nebezpeční. Po ztrátě balonu musíme být na vlastní polovině blíže u sebe a zabránit tak jejich rychlým protiútokům."

Nedělní utkání s Plzní vzbudilo hodně emocí, bylo to v týmu v průběhu týdne téma?
„Já si myslím, že v kabině bylo všechno v pohodě. Zvládli jsme oba zápasy vítězně, máme šest bodů, teď se soustředíme jen na čtvrtek."

Aktuálně

Hrát ve Slavii byl můj sen. Tvrdá práce se vyplatila

dnes
Yira Sor v prvním rozhovoru po podpisu smlouvy v Edenu hovořil o svých ambicích, důvodech, proč si vybral Slavii, i inspiraci krajanem a mentorem Peterem Olayinkou.

Yira Sor novou posilou Slavie!

dnes
Další zimní posilou Slavie se stal rychlonohý nigerijský křídelník Yira Sor, který přestupuje z Baníku Ostrava. V Edenu podepsal smlouvu do konce roku 2026. Opačným směrem míří záložník Ubong Ekpai.

Ve zkráceném tréninkovém utkání zazářil Plavšić

včera
Slávisté ve čtvrtek odehráli druhé tréninkové utkání na soustředění v Portugalsku. V šedesátiminutovém duelu se zaskvěl zejména Srdjan Plavšić.

Další články