​Slávistky zahájily přípravu!

Fotbalistky Slavie v pondělí zahájily zimní přípravu na boj o ligový titul a březnové čtvrtfinále Ligy mistryň proti Bayernu Mnichov.

V přípravě je čekají dvoufázové tréninky v areálu Slavie a soustředění v areálu Paseky. Slavia se střetne s maďarským Ferencvarosem, německým Turbine Potsdam, polským Gornikem Laczna, Medykem Konik a chlapeckými týmy U15.

Na úvod přípravy se trenérovi Medynskému sešel kompletní kádr. Do zimní přípravy byly do týmu zařazeny šikovné mladé hráčky Jennifer Hilbertová, Nikola Hladíková a Kristýna Růžičková. Z hostování z Liberce Tereza Hrtánková i Jitka Chlastáková z Dukly Praha. Změny v kádru ještě mohou nastat v průběhu přípravy.

„Cíle jsou jednoznačné, vrátit titul na Slavii a postoupit historicky do semifinále Ligy mistryň, uděláme proto všechno,“ komentuje trenér Medynský.

Přehled přípravných zápasů:

23. 1. 17:30 Slavia - Slavia U15 (Eden, Přátelské utkání)
25. - 27. 1. Soustředění Paseky
2. 2. 15:30 Slavia - Potsdam (Eden, Přátelské utkání)
6. 2. 17:30 Slavia - Gornik Leczna (Eden, Přátelské utkání)
9. 2. 14:00 Slavia - Ferencvaros (Eden, Přátelské utkání)
16. 2. 14:00 Slavia - Medyk Konin (Eden, Přátelské utkání)

Aktuálně

V sobotu od 19:30 doma proti Bohemians

dnes
Mezi oběma utkáními s Kluží odehrají sešívaní v rámci 7. kola FORTUNA:LIGY v sobotu od 19:30 před sešívanými diváky vršovické derby proti Bohemians.

Vyjádření k dočasným opatřením na stadionu

dnes
Od sobotního zápasu s Bohemians platí několik nových pravidel na stadionu. Přečtěte si v článku podrobnosti.

B-tým hraje v sobotu v Domažlicích

včera
Ke třetímu duelu třetí nejvyšší české soutěže ČFL sk. A zamíří sešívaná rezerva na západ Čech, v Domažlicích se utká s tamní Jiskrou.

Další články