​Slávistky zahájily přípravu!

Fotbalistky Slavie v pondělí zahájily zimní přípravu na boj o ligový titul a březnové čtvrtfinále Ligy mistryň proti Bayernu Mnichov.

V přípravě je čekají dvoufázové tréninky v areálu Slavie a soustředění v areálu Paseky. Slavia se střetne s maďarským Ferencvarosem, německým Turbine Potsdam, polským Gornikem Laczna, Medykem Konik a chlapeckými týmy U15.

Na úvod přípravy se trenérovi Medynskému sešel kompletní kádr. Do zimní přípravy byly do týmu zařazeny šikovné mladé hráčky Jennifer Hilbertová, Nikola Hladíková a Kristýna Růžičková. Z hostování z Liberce Tereza Hrtánková i Jitka Chlastáková z Dukly Praha. Změny v kádru ještě mohou nastat v průběhu přípravy.

„Cíle jsou jednoznačné, vrátit titul na Slavii a postoupit historicky do semifinále Ligy mistryň, uděláme proto všechno,“ komentuje trenér Medynský.

Přehled přípravných zápasů:

23. 1. 17:30 Slavia - Slavia U15 (Eden, Přátelské utkání)
25. - 27. 1. Soustředění Paseky
2. 2. 15:30 Slavia - Potsdam (Eden, Přátelské utkání)
6. 2. 17:30 Slavia - Gornik Leczna (Eden, Přátelské utkání)
9. 2. 14:00 Slavia - Ferencvaros (Eden, Přátelské utkání)
16. 2. 14:00 Slavia - Medyk Konin (Eden, Přátelské utkání)

Aktuálně

Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem

včera
Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem Michalem Kolomazníkem.

Cenné vítězství na neoblíbené půdě, ví Jindřich Trpišovský

včera
Slávisté vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY vítězně, zlínský Fastav porazili těsně 1:0. „První kolo je vždy ošidné a není jednoduché začínat venku. Jsem rád, že jsme to zvládli. Stejně jako loni,” těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Na konci to bylo jenom o tom, jestli dáme gól, ví Hušbauer

včera
Josef Hušbauer jediným gólem zápasu rozhodl o výhře Slavie ve Zlíně. „Zlín začal velmi dobře. Druhá půle už byla z naší strany lepší," hodnotil utkání.

Další články