​Slávistky zahájily přípravu!

Fotbalistky Slavie v pondělí zahájily zimní přípravu na boj o ligový titul a březnové čtvrtfinále Ligy mistryň proti Bayernu Mnichov.

V přípravě je čekají dvoufázové tréninky v areálu Slavie a soustředění v areálu Paseky. Slavia se střetne s maďarským Ferencvarosem, německým Turbine Potsdam, polským Gornikem Laczna, Medykem Konik a chlapeckými týmy U15.

Na úvod přípravy se trenérovi Medynskému sešel kompletní kádr. Do zimní přípravy byly do týmu zařazeny šikovné mladé hráčky Jennifer Hilbertová, Nikola Hladíková a Kristýna Růžičková. Z hostování z Liberce Tereza Hrtánková i Jitka Chlastáková z Dukly Praha. Změny v kádru ještě mohou nastat v průběhu přípravy.

„Cíle jsou jednoznačné, vrátit titul na Slavii a postoupit historicky do semifinále Ligy mistryň, uděláme proto všechno,“ komentuje trenér Medynský.

Přehled přípravných zápasů:

23. 1. 17:30 Slavia - Slavia U15 (Eden, Přátelské utkání)
25. - 27. 1. Soustředění Paseky
2. 2. 15:30 Slavia - Potsdam (Eden, Přátelské utkání)
6. 2. 17:30 Slavia - Gornik Leczna (Eden, Přátelské utkání)
9. 2. 14:00 Slavia - Ferencvaros (Eden, Přátelské utkání)
16. 2. 14:00 Slavia - Medyk Konin (Eden, Přátelské utkání)

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

včera
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 2 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Zápasu by slušel spíše výsledek 2:2, ví Kolář

před 2 dny
Pátou nulu v letošním ročníku Evropské ligy si proti Genku připsal brankář Ondřej Kolář. V zápase s belgickým soupeřem se zaskvěl několika skvělými zákroky a udržel Slavii ve hře o postup. ​„Zápas se hrál nahoru dolů, oba týmy měly šance skórovat. Bezbrankový výsledek je do odvety dobrý," říká Ondřej Kolář.

Další články