​Slávistky zahájily přípravu!

Fotbalistky Slavie v pondělí zahájily zimní přípravu na boj o ligový titul a březnové čtvrtfinále Ligy mistryň proti Bayernu Mnichov.

V přípravě je čekají dvoufázové tréninky v areálu Slavie a soustředění v areálu Paseky. Slavia se střetne s maďarským Ferencvarosem, německým Turbine Potsdam, polským Gornikem Laczna, Medykem Konik a chlapeckými týmy U15.

Na úvod přípravy se trenérovi Medynskému sešel kompletní kádr. Do zimní přípravy byly do týmu zařazeny šikovné mladé hráčky Jennifer Hilbertová, Nikola Hladíková a Kristýna Růžičková. Z hostování z Liberce Tereza Hrtánková i Jitka Chlastáková z Dukly Praha. Změny v kádru ještě mohou nastat v průběhu přípravy.

„Cíle jsou jednoznačné, vrátit titul na Slavii a postoupit historicky do semifinále Ligy mistryň, uděláme proto všechno,“ komentuje trenér Medynský.

Přehled přípravných zápasů:

23. 1. 17:30 Slavia - Slavia U15 (Eden, Přátelské utkání)
25. - 27. 1. Soustředění Paseky
2. 2. 15:30 Slavia - Potsdam (Eden, Přátelské utkání)
6. 2. 17:30 Slavia - Gornik Leczna (Eden, Přátelské utkání)
9. 2. 14:00 Slavia - Ferencvaros (Eden, Přátelské utkání)
16. 2. 14:00 Slavia - Medyk Konin (Eden, Přátelské utkání)

Aktuálně

Kluci ukázali, že jsou velký tým

včera
Asistent trenéra Jaroslav Köstl vnímal utkání i na některé chyby velmi pozitivně. „Výkon nebyl bezchybný, ale i přes to dokážu tvrdit, že byl skvělý,“ hodnotil po zápase.

Po herní stránce to bylo výborné, říká Souček

včera
Skvělým výkonem podpořeným dvěma vstřelenými góly pomohl Slavii k vítězství v 292. derby a postupu do finále poháru záložník Tomáš Souček. „Máme těžký program, vítězství nám ale nalije krev do žil," těší sešívanou dvaadvacítku.

Zaslouženě jsme vyhráli, těší Lukáše Masopusta

včera
Třetím gólem završil Lukáš Masopust jednoznačnou výhru 3:0 v pohárovém derby a pomohl k postupu do finále MOL Cupu: „Je to Mickův gól. Já jsem to dostal na zlatém podnosu," pochválil svého spoluhráče střelec třetí branky.

Další články