sparta>slavia

​Taras Kačaraba bude pokračovat ve Slavii

Působení Tarase Kačaraby v sešívaném dresu bude pokračovat i na podzim. Slavia se s Libercem dohodla na prodloužení hostování s opcí o půl roku.

„Jsem moc rád, že se Slavia a Liberec domluvily na další půlročním hostování s opcí. Jsem šťastný, že můžu pokračovat ve Slavii. Čeká nás hodně náročná sezona, kvalifikace o Ligu mistrů a těžké zápasy FORTUNA:LIGY a domácího poháru. Já udělám všechno proto, abych co nejvíc týmu pomohl," říká Taras Kačaraba.

Ukrajinský stoper, který do Edenu zamířil v lednu z Liberce na půlroční hostování, nastoupil za Slavii v uplynulém ročníku do deseti utkání FORTUNA:LIGY a dvou duelů MOL Cupu.

Se svými spoluhráči se po konci sezony mohl radovat ze zisku prestižního double - ligového prvenství, kompletace mistrovského hattricku, i vítězství v domácím poháru.

„Poctivě jsem se připravoval, makal jsem na soustředěních a doufám, že letošní sezona bude ještě lepší než ta minulá. Budu makat a dělat všechno proto, abych pomohl týmu a potěšil fanoušky," uzavírá Kačaraba.

Na roční hostování bez opce do Liberce míří útočník Jan Matoušek, který v uplynulém ročníku už ve Slovanu působil, odehrál 19 ligových zápasů.

Aktuálně

Děkujeme všem lékařům a zdravotníkům!

dnes
Epidemiologická situace v České republice je vážná, všichni zdravotníci jsou v plném pracovním nasazení. Slávisté vyjadřují všem lékařům a zdravotnickému personálu velké poděkování za jejich práci.

Hráči na hostování: Senzační porážce Slovácka pomohl i van Buren

včera
Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Sportovní oddělení klubu posiluje

včera
Slavia se snaží posilovat nejen na poli hráčském nebo trenérském, ale také v kancelářích nebo na tribunách při sledování hráčů či soupeřů. Přinášíme vám přehled změn ve sportovním úseku.

Další články