#JT2025

Jindřich Trpišovský a jeho realizační tým podepsali se Slavií prodloužení smlouvy s platností do roku 2025.

Jindřich Trpišovský a tým jeho asistentů podepsali se Slavií novou dlouholetou smlouvu s platností do června 2025.

Během svého dva a půl roku trvajícího působení dokázal Jindřich Trpišovský ve Slavii dvakrát opanovat FORTUNA:LIGU, dvakrát vyhrát MOL Cup, postoupit do čtvrtfinále Evropské ligy a kvalifikovat se do základní skupiny Ligy mistrů.

Stále mám před sebou spoustu met, které mě ženou dopředu

„Novou smlouvu beru jako potvrzení toho, že cesta, kterou jdeme je správná. Beru to tak, že se nám povedlo něco nastartovat, vybudovat. Vnímám to tak, že všichni, kteří tu od začátku jsme, a kteří se podílíme na úspěších, odvádíme skvělou práci. Slavia má nyní svou značku, svoji tvář. Je jednoduše identifikovatelná. Jak bude vypadat rok 2025? To nevím, je to strašně daleko. Jsem tu teprve dva a půl roku a přijde mi, že jsem tu tak dvacet let. Za ty dva a půl roku jsem si splnil spoustu cílů a met. Druhá hvězda, 20. titul byl jednou z nich, to byla vysoká meta. Stále jich mám ale spoustu, které mě ženou dopředu," vyhlíží budoucnost Jindřich Trpišovský v exkluzivním rozhovoru pro Slavia TV.

Aktuálně

Oslavy 28. října v historii: Prestižní mezinárodní zápasy

dnes
Den po oslavách 28. října nastoupí Slavia v duelu Evropské ligy UEFA proti Bayeru Leverkusen. Dříve nic neobvyklého. Tradici mezinárodních zápasů při příležitosti státního svátku zavedl příznivec Slavie Edvard Beneš.

Každý bod teď bude velice důležitý

včera
Ve čtvrtek sešívané v Edenu čeká druhý zápas Evropské ligy proti Leverkusenu. „Přípravě jsme věnovali hodně času. Doufám, že se to v zápase projeví,“ říká Jindřich Trpišovský.

Bude nám vyhovovat presovat proti týmu, který hraje zezadu

včera
Lukáš Provod, který si v minulém zápasu proti Beerševě připsal jediný gól Slavie, věří, že by sešívaným mohla hra Leverkusenu svědčit.

Další články