Tomás Necid podpořil charitativní projekt, výtěžek půjde na Motol

Útočník Slavie Tomáš Necid podpořil charitativní projekt jsem.kym.jsem. Výtěžek z prodeje speciální kolekce triček půjde na dětskou onkologii v Motole.
Více se o samotném projektu jsem.kym.jsem dozvíte na webových stránkách zde. Tomáš Necid si na tričko vybral motto: "Buď silný a nikdy se nevzdávej!".

Limitovaná kolekce triček se prodává ve 4.patře obchodního domu Kotva v BIBLOO Concept Store nebo v JINEYLEVEL STORE ve Spálené ulici. Trička charitativního projektu jsou stále v prodeji. Část výtěžku navíc mimo jiné poputuje na dětskou onkologii a hematologii FN Motol," vysvětluje útočník Slavie.Aktuálně

Slavia součástí FIFA 19 i PES 2019!

včera
Slavia bude nově součástí obou nejpopulárnějších fotbalových her na světě. Ke hře Pro Evolution Soccer se od nové sezony přidá i FIFA od EA Sports!

Dorostenecké týmy s plným bodovým ziskem

včera
Po dvou ligových kolech jsou všechny dorostenecké týmy stoprocentní. Jak se vedlo dorostencům Slavie o uplynulém víkendu?

Juniorka: Hradec Králové otočil průběh zápasu

před 2 dny
V dalším kole Juniorské ligy cestovala juniorka Slavie do Hradce Králové. Sešívaní sice šli brzy do vedení, domácí ale utkání třemi góly otočili.

Další články