U21 o olympijské hry s Běloruskem, U17 má první vítězství

Česká jedenadvacítka bude hrát o na ME o třetí místo s Běloruskem, když v po prodloužení podlehla v semifinále Švýcarsku.

Česká jedenadvacítka bude hrát o na ME o třetí místo s Běloruskem, když v po prodloužení podlehla v semifinále Švýcarsku. Ondřej Čelůstka odehrál celý zápas se Švýcarskem, Milan Černý střídal v průběhu prodloužení.  O třetí místo budou hrát v sobotu 25. června od 15 hodin ve Viborgu, držitel bronzových medailí se kvalifikuje na olympijské hry do Londýna.

U17 porazila Nový Zéland 1:0. Nicolas Salašovič proti Novému Zélandu hrál celých devadesát minut, stejně jako brankář Lukáš Zima, který byl v poslední sezoně na hostování z Hradce ve Slavii. V neděli 26. června od 1:00 hodiny našeho času se U17 utkán s Uzbekistánem.

 

U21 Švýcarsko – U21 Česká republika 0:0 (1:0 po prodloužení)

Branka: 114. Mehmedi

ČR U21: Vaclík – Vácha, Suchý, Mazuch, Čelůstka – Dočkal, Mareček, Gecov, Morávek (83. Chramosta), M.Černý (112. V. Kadlec) – Kozák (63. Pekhart)

U17 ČR – U17 Nový Zéland 1:0 (1:0)
Branka:
28. Juliš.
U17 ČR: Zima - Karafiát, Adamec, Lüftner, Štěrba - Kadula, Čermák (90.+5 Trávník), Salašovič, Strada (82. Nerad) - Juliš, Černý (59. Svoboda). Trenér: Csaplár.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články