Pomáháme Slavii zpět nahoru (mp3)

Stanislav Vlček a Zbyněk Pospěch namluvili originální radiovou upoutávku, prostřednictvím které promlouvají k fanouškům a posluchačům rádií Evropa 2 a Frekvence 1...

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Letní příprava je v plném proudu a pomalu se blíží začátek nové fotbalové sezony. Hráči jsou odhodláni dostat Slavii zpátky na pozice, které si nejstarší český klub s bohatou tradicí a historií bezpochyby zaslouží.

Vyjádřit podporu hráčům v jejich odhodlání dostat Slavii zpátky na přední příčky můžete učinit zakoupením permanentky na domácí zápasy Slavie! Připomínáme, že majitelé permanentních vstupenek z minulé sezony mají svá místa rezervována už jen do pátku 15. července. Vše o prodeji permanentek najdete zde


Stanislav Vlček a Zbyněk Pospěch při této příležitosti namluvili originální radiovou upoutávku, prostřednictvím které promlouvají k fanouškům a posluchačům rádií Evropa 2 a Frekvence 1.  


Standa Vlček a Zbyněk Pospěch: Pomáháme Slavii zpět nahoru (mp3 zvuk)


Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články