Fanklubácké desatero v sezoně 2011/2012

Novinky pro členy Fanklubu
Fanklubácké desatero sezony 2011/12:

1. Pravidelné měsíční slosování členů Fanklubu. Fanklub bude vždy losovat tři ceny – jeden unikátní suvenýr (například z kabiny) a dva suvenýry Fanklubu.

2. Internetový prodej suvenýrů. Fanklubácký e-shop se suvenýry vlastní výroby (například USB 4GB disk ve tvaru dresu Slavie).

3. Vědomostní či fotografické soutěže. Například letní soutěž o nejslávističtější výzdobu interiéru či exteriéru vašeho domu, bytu, kanceláře a podobně.

4. Pravidelné zájezdy na venkovní zápasy Gambrinus ligy a soutěž o „nej zájezďáka‘‘.

5. Objednávkový servis vstupenek a permic. Potřebujete vstupenku či permici a nemáte cestu do Prahy? Kontaktujte Fanklub (e-mail, dopis, telefon) a jeho zástupci vám vše zdarma zařídí.

6. Servis Poločasů. Sbíráte Slávistické poločasy a některý vám chybí do sbírky? Kontaktujte Fanklub, který vám příslušný výtisk zašle.

7. Servis podpisů. Chcete potěšit svého blízkého, kamaráda či známého nějakým suvenýrem s podpisem hráče Slavie? Ve Fanklubu vám podpis obstarají.

8. Fotoservis. Pro sběratele popisů Fanklub připravujeme vlastní sérii fanklubáckých podpisových kartiček.

9. Výhody od partnerů Fanklubu a Slavie. Například občerstvení na stadionu nebo slevy na nákup zboží u našich partnerů. Konkrétní výhody budou postupně uveřejňovány na webu Fanklubu.

10. Podpora choreografie. Líbí se vám fandění v Edenu a chorea našeho kotle, chtěli byste je podpořit? Přihlaste se do Fanklubu a část z vašeho členského příspěvku bude použita jen na výrobu pozitivní choreografie. 

Postup jak se přihlásit, nebo obnovit členství naleznete zde

Více na webu Fanklubu www.slavista.net


Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články