Slávisté si poprvé zatrénovali ve Val di Pejo

Vysoké hory pokryté i v červenci vrstvou sněhu byly kulisou prvního slávistického tréninku v italském středisku Cogolo di Pejo.

Vysoké hory pokryté i v červenci vrstvou sněhu byly kulisou prvního slávistického tréninku v italském středisku Cogolo di Pejo. Slávisté v sobotu večer absolvovali na krásně připraveném trávníku svižný předzápasový trénink.

Právě ve středisku na Cogolo di Pejo, které je na dohled hotelu Kristiania, sehrají červenobílí v neděli první přípravný zápas – změří síly s U23 Bayernu Mnichov, výkop byl posunut o hodinu později na 17 hodinu.

Trénink měl vzhledem k únavě z cesty svižný průběh, po rozběhání, rozcvičce a koordinačních cvičeních přišlo na řadu báčko a nezbytné stříhání mezi těmi, kdo v každé skupině skončili nejhůř.

Trenér Michal Petrouš má s sebou na soustředění 23 fotbalistů, jediný, kdo v sobotu s kondičním trenérem Janem Netscherem trénoval individuálně byl Luboš Tusjak, který se postupně zapojuje do tréninku po vyléčení svého zranění kotníku. Ten také nebude jediný moci do utkání v neděli nastoupit.

Trenér Michal Petrouš před prvním tréninkem ke svým svěřencům krátce promluvil, přiblížil jim program, který je na soustředění čeká. Kromě tří zápasů to budou dvoufázové tréninky samozřejmě doplněné regeneračním programem, ke kterému mají fotbalisté všechno vybavení v hotelu Kristiania.

Z nedělního zápasu připravíme na našich stránkách online přenos.

 

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články