Slavia remizovala s Bayernem U23 2:2, naposledy nastoupil celý kádr

Slavia nastoupila proti Bayernu U23 v nejsilnější možné sestavě, po převaze v prvním poločase vedla 1:0 díky brance L.Jarolíma po Proškově přihrávce. Do druhého poločasu nastoupili slávističští mladíci, kteří dovedli zápas k remíze 2:2.

COGOLO DI PEJO – Slavia nastoupila proti Bayernu U23 v nejsilnější možné sestavě, po převaze v prvním poločase vedla 1:0 díky brance L.Jarolíma po Proškově přihrávce. Do druhého poločasu nastoupili všichni slávističští mladíci, kteří dovedli zápas k remíze 2:2. 

V první půli měli sešívaní převahu, ve velkých šancích se octli Vlček i Pospěch. Mladíci Bayernu čekali na rychlé protiútoky, když už se dostali do šance, skvěle zasáhl gólman Čontofalský. Naši převahu zužitkoval ve 40. minutě Lukáš Jarolím, který těžil ze skvělé Proškovy přihrávky.

 

Do druhé půle nastoupila omlazená sestava, která věkem odpovídala mnichovské juniorce. Němečtí mladíci se dokázali dvakrát prosadit, remízu pro sešívané vybojoval gól Zorana Milutinoviče z 90. minuty. Náš záložník dorazil do sítě Hurkovu vyraženou střelu.

 

„Toto byl poslední zápas, kdy jsme dali možnost celému kádru. V dalších zápasech budeme už střídat minimálně,“ řekl bezprostředně po zápase trenér Michal Petrouš.

 

„Do druhé půle jsme poslali sestavu, která byla adekvátní juniorce Bayernu. Naši kluci měli možnost vidět, jaký je velký rozdíl mezi touto úrovní u nás a v Německu,“ dodal ještě Petrouš.

 

 

SK Slavia Praha – U23 Bayern Mnichov 2:2 (1:0)

Branky: 40. Jarolím, 90. Milutinovič – 71. Horn, 78. Sene

Slavia 1. poločas:  Čontofalský - Kaufman, Cicman, Hubáček, Trubila - Prošek, Jarolím, Janda, Koreš - Vlček, Pospěch

Slavia 2. poločas: Čontofalský – Dostál, Cicman, Zákostelský, Trubila – Milutinovič, Šimeček, Petrák, Hurka – Voráček, Vondráček (72. Vyhnal)

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články