Proběhla valná hromada SK Slavia Praha – fotbal a.s.

V pondělí 18. července se za účasti notáře uskutečnila valná hromada SK Slavia Praha – fotbal a.s., na kterou byli pozváni všichni držitelé akcií fotbalového klubu. Zástupci...

PRAHA – V pondělí 18. července se za účasti notáře uskutečnila valná hromada SK Slavia Praha – fotbal a.s., na kterou byli pozváni všichni držitelé akcií fotbalového klubu. Zástupci finanční a investiční skupiny NATLAND Group, která je majoritním vlastníkem klubu, shrnuli dosavadní výsledky směřující k pokračující restrukturalizaci Slavie vzhledem k nadcházející fotbalové sezoně. V další části jednání byli zvoleni noví členové orgánů SK Slavia Praha – fotbal a.s.

„Je zřejmé, že díky týmové spolupráci mezi hlavními akcionáři se nám za poměrně krátkou dobu podařilo uskutečnit mnoho důležitých dílčích kroků, které vedly k restrukturalizaci a stabilitě klubu,“ uvedl investiční ředitel NATLAND Group Josef Vojta.

„Doufáme, že zprůhlednění akcionářské struktury a ustanovení nových členů představenstva a dozorčí rady povede k větší akceschopnosti klubu v nové fotbalové sezoně,“ dodal.

V průběhu valné hromady bylo zvoleno nové představenstvo SK Slavia Praha – fotbal a.s. ve složení Josef Vojta, Adam Řebíček a Miroslav Platil. Zároveň byla sestavena dozorčí rada klubu, ve které budou působit Lubor Svoboda, Pavel Pražák, Jakub Štilec, Kamil Kocurek, Roman Kyral a Petr Michal.

„Jednání byla překvapivě krátká, protože u všech členů představenstva a dozorčí rady klubu panovala shoda. Nyní mohu všechny fanoušky klubu ujistit, že nám nic nebrání, abychom se mohli soustředit na návrat Slavie na špičku tabulky, kam patří,“ uvedl spolumajitel Slavie Aleš Řebíček. „Začíná úplně nová éra Slavie a já jsem moc rád, že se na ní mohu jako rodilý slávista podílet,“ dodal.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články