Utkání Bohemians 1905 se Slavií v pátek 29. července ve 20:15 hodin

Fotbalisté Slavie vstoupí do nové fotbalové sezony v pátek 29. července. Vršovické derby v Synot Tip Areně v Edenu mezi Bohemians 1905 a Slavií Praha začíná ve 20:15 hodin...

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Fotbalisté Slavie vstoupí do nové fotbalové sezony v pátek 29. července. Vršovické derby v Synot Tip Areně v Edenu mezi Bohemians 1905 a Slavií Praha začíná ve 20:15 hodin. V tomto prvním vzájemném utkání jsou stejně jako v minulé sezoně pořádajícím týmem Bohemians 1905. Zápas vysílá sportovní kanál Nova Sport.

V zápase 2. kola Gambrinus ligy se fotbalisté Slavie představí na hřišti Slovanu Liberec Zápas se hraje v sobotu 6. srpna od 18 hodin.

První domácí zápas v Synot Tip Areně v Edenu čeká Slavii ve třetím kole proti Příbrami.  

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články