Slávisté se chystají na Parmu (středa 17:30) a Lazio (sobota 15:00), zápas s Laziem na Sport Italia

Soustředění v Cogolo di Pejo směřuje k svým dvěma vrcholům, zápasům proti italským prvoligovým soupeřům.

Soustředění v Cogolo di Pejo směřuje k svým dvěma vrcholů, zápasům proti italským prvoligovým soupeřům.

Trenér Michal Petrouš se svým asistentem Petrem Vrabcem v pondělí před začátkem dopoledního tréninku nejprve vyhodnotili zápas s Bayernem U23, v hodnocení zazněla i varovně kritická slova, která směřovala k výkonu z druhého poločasu.

Další program tréninku už směřoval ke středečnímu utkání s Parmou (20.7. 17:30 hodin, Levico Terme) a sobotnímu s Laziem (23.7. Aurenzo di Cadore 15:00).

Utkání s Laziem odvysílá italský televizní kanál Sport Italia. Základní sestava ze zápasu proti Bayernu U23 už trénovala většinu času samostatně.

V tréninku už zcela chybí posilovací cvičení, trénují se herní situace, standardky. Odpolední fázi pak už plně obstarala regenerace ve Wellness centru hotelu Kristiania a procházka v malebném městečku Cogolo di Pejo.

Dobrou zprávou je také to, že první zápas nepřinesl rozšíření marodky. Jediný fotbalista, který trénuje s kondičním trenérem Janem Netscherem,  je Luboš Tusjak, ale i on už začal znovu pracovat s míčem a blíží se jeho zapojení do tréninku s týmem.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články