Proběhlo první zasedání nového představenstva Slavie

V úterý dopoledne se konalo první zasedání nově zvoleného představenstva SK Slavia Praha – fotbal a.s. Na tomto jednání si představenstvo zvolilo svého předsedu...

SYNOT TIP ARENA/EDEN - V úterý dopoledne se konalo první zasedání nově zvoleného představenstva SK Slavia Praha – fotbal a.s. Na tomto jednání si představenstvo zvolilo svého předsedu, kterým se stal Miroslav Platil, členy představenstva jsou Adam Řebíček a Josef Vojta.

Představenstvo se dále zabývalo aktuálními otázkami sportovního a provozního úseku klubu. Jedím z hlavních bodů jednání týkajících se sportovního úseku byla otázka navrhovaných transferů hráčů Milana Černého do Sivassporu a Ondřeje Čelůstky do Trabzonsporu.

Představenstvo SK Slavia Praha – fotbal a.s. projednalo primární návrhy obou tureckých klubů.

„Jednání o přestupu obou hráčů stále probíhají. Návrhy smluv byly doplněny o některé body, které Slavia považovala za nezbytné. Dokumenty budou během dneška zaslány do klubů zpět k dalšímu projednání,“ uvedla zástupkyně ředitele komunikace Soňa Nouzáková.

Milan Černý momentálně absolvuje na základě svolení Slavie tréninkovou přípravu v Sivassporu, Ondřej Čelůstka se připravuje s Trabzonsporem.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články