Ve středu od 17:30 v Levico Terme proti Parmě

Slávisté se ve středu utkají s jedenáctým týmem loňské Serie A, italskou FC Parma. Výkop je v 17:30 v Levico Terme.

Slávisté se ve středu utkají s jedenáctým týmem loňské Serie A, italskou FC Parma. Výkop je v 17:30 v Levico Terme, na našem webu připravíme online reportáž.

FC Parma je v Levico Terme na osmnáctidenním soustředění, v jehož rámci už svěřenci trenéra Franca Colomba sehráli dvě přípravná utkání proti místním amatérským celkům – výběr Levico Terme i výběr Trentina porazili shodně 6:0. Po Slavii se odehrají ještě přípravu s Lokomotivem Plovdiv.

V kádru našeho soupeře je také argentinský útočník Hernán Crespo, který si Slavii bude pamatovat z utkání v Evropské lize. V Synot Tip Areně nastoupil v dresu FC Janov 12. prosince 2010, v bezbrankovém zápase střídal v druhém poločase.

Slávisté v úterý v Cogolo di Pejo dvoufázově trénovali, obě fáze už ale měly výrazný předzápasový charakter, základní sestava ze zápasu s Bayernem U23 měla dokonce odpolední fázi o něco kratší. Trenér Michal Petrouš nebude mít k dispozici jenom útočníka Luboše Tusjaka, který trénuje s úlevami, všichni ostatní budou připraveni zasáhnout do hry.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články