Dnešní přípravný zápas slávistického béčka byl zrušen!

Dnešní přípravné utkání B-týmu Slavie s Královým Dvorem bylo zrušeno kvůli deštivému počasí a nezpůsobilému terénu. Utkání se mělo hrát na tréninkovém hřišti číslo 1...

PRAHA/EDEN – Dnešní přípravné utkání B-týmu Slavie s Královým Dvorem bylo zrušeno kvůli deštivému počasí a nezpůsobilému terénu. Utkání se mělo hrát na tréninkovém hřišti číslo 1 v Edenu od 17 hodin.

Další přípravný zápas Slavie B se bude hrát v sobotu 23. července s Kunicemi na Strahově (konkrétní místo bude ještě upřesněno). Výkop bude v 10:30 hodin.  

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články