Fanklubácká kartička na novou sezonu 2011/2012

Fanklubácká kartička na sezonu 2011/12 má už svého vítěze a připravuje se do výroby. Stejně jako loni se do soutěže zapojilo více než tisíc hlasujících...

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Fanklubácká kartička na sezonu 2011/12 má už svého vítěze a připravuje se do výroby. Stejně jako loni se do soutěže zapojilo více než tisíc hlasujících, z nichž 402 (cca 39% z 1033 hlasujících) vybralo vítězný návrh. Jeho autorem je Radek Bačovský.

Vítěz obdrží permanentní vstupenku na sezonu 2011/12 a členství ve Fanklubu na sezonu 2011/12. Členství obdrží i autoři zbylých čtyř finálových návrhů Štěpán Chuchma a Zdeněk Staňka.

Kompletní výsledky hlasování naleznete na www.karta.slavista.cz

Další informace k výrobě fanklubáckých kartiček naleznete zde

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články