Focení A-týmu Slavie před startem nové sezony

V pondělí odpoledne absolvovali hráči a realizační tým A-týmu Slavie tradiční fotografování před začátkem nové fotbalové sezony. Slávisté vstoupí do nové sezony...

SYNOT TIP ARENA/EDEN – V pondělí odpoledne absolvovali hráči a realizační tým A-týmu Slavie tradiční fotografování před začátkem nové fotbalové sezony.

Slávisté vstoupí do nové sezony ve fanouškům známých sešívaných dresech s nádechem retrostylu, které zdobí límeček, knoflíček a další aplikace se slávistickými motivy.

Slávisté se fotili v dresech bez reklamy, místo na přední straně červenobílého dresu zatím nezaplnilo žádné reklamní logo.

„Prostor na dresu je připraven pro generálního sponzora, se kterým probíhají v současnosti jednání," uvedl tiskový mluvčí Ondřej Zlámal.

Slávisté vstoupí do nové sezony v pátek 29. července ve vršovickém derby s Bohemians 1905, které se hraje od 20:15 hodin.

Popisek k fotografii A-týmu SK Slavia Praha (je umístěna ve fotogalerii pod článkem):

Horní řada zleva: Luboš Tusjak, Martin Hurka, Martin Dostál, Viktor Šimeček, Jiří Vondráček, Ondřej Petrák, Jan Zákostelský, Pavel Vyhnal, Martin Voráček, Zoran Milutinović, Štěpán Koreš, Václav Prošek.

Prostřední řada zleva: lékař Martin Dvořák, vedoucí mužstva a sportovní manažer Miroslav Držmíšek, kondiční trenér Jan Netscher, Josef Kaufman, Róbert Cicman, Martin Berkovec, Zbyněk Pospěch, Petr Janda, fyzioterapeut Radek Hubinka, fyzioterapeut Jiří Trenkwitz, kustod Roman Slavík, hlavní kustod Jiří Strnad.

Dolní řada zleva: Jan Hanuš, Vitali Trubila, David Hubáček, trenér brankářů Luboš Přibyl, trenér Michal Petrouš, asistent trenéra Petr Vrabec, Lukáš Jarolím, Stanislav Vlček, Kamil Čontofalský.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články