Slavia uvolnila trenéra Pavla Řeháka do saúdskoarabského Al Ahlí

Trenér Pavel Řehák odchází do saúdskoarabského Al Ahlí, kde bude působit v roli asistenta trenéra Karla Jarolíma. Vedení Slavie kouče rezervního týmu v pondělí...

Trenér Pavel Řehák odchází do saúdskoarabského Al Ahlí, kde bude působit v roli asistenta trenéra Karla Jarolíma. Vedení Slavie kouče rezervního týmu v pondělí po krátkém jednání do nového angažmá uvolnilo.

„Dostal jsem nabídku, která je pro mě další výzvou v trenérské kariéře. Jako pro slávistu pro mne není lehké z klubu odejít. Navíc v době, kdy se klub po krizovém období stabilizoval a pracuje se na  budování nového týmu. Nejenom rezervě, ale i celé Slavii budu nadále držet palce,“ uvedl Pavel Řehák pro slavia.cz.

Post trenéra slávistického béčka bude obsazen v nejbližší době.

Pavel Řehák (7. 10. 1963, v Mladé Boleslavi)
Hráčská kariéra ve Slavii: 1984-1991 (odchod do japonské Furukawy)
1997-1998 (po sezóně odchod do Drnovic).V letech 1989-1991 byl kapitánem
Působil také jako vedoucí mužstva a asistent trenéra. V Japonsku vedl prvoligový tým Kóbe, ve stejném klubu byl asistentem trenéra Ivana Haška.

Počet zápasů 403 (175 ligových), vstřelené branky:  205 (37 ligových).

Od ledna 2007 byl Pavel Řehák asistentem trenéra Karla Jarolíma u A-týmu, byl u historického postupu do Ligy mistrů, získal dva mistrovské tituly. Od června 2010 vedl jako hlavní trenér slávistické béčko.

Aktuálně

HVĚZDNÁ HISTORIE | Pohár UEFA 2002/03 – vzpomínky legend

včera
Ve Slavii zanechali nesmazatelnou stopu, když společně s týmem dovedli sešívané do jarní části Poháru UEFA v sezoně 2003/03. Na velké tažení vzpomíná Karel Piták, Rudolf Skácel, Pavel Kuka a Brazilec Evandro Adauto da Silva.

Sinobo Stadium dostává nové využití

včera
Stadion Slavie potvrzuje, že je skutečně moderní a multifunkční arénou, která se dokáže přizpůsobit každé době.

HVĚZDNÁ HISTORIE | Pohár UEFA 2002/03

včera
Pravidelné středeční ohlédnutí za hvězdnou sešívanou historií pokračuje! Tentokrát se vrátíme k tažení Pohárem UEFA v sezoně 2002/03.

Další články