Ředitelkou komunikace Slavie je Soňa Nouzáková

Představenstvo SK Slavia Praha – fotbal a.s. jmenovalo v úterý 4. října do funkce ředitelky Oddělení komunikace a vnějších vztahů Mgr. Soňu Nouzákovou, která v klubu působila...

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Představenstvo SK Slavia Praha – fotbal a.s. jmenovalo v úterý 4. října do funkce ředitelky Oddělení komunikace a vnějších vztahů Mgr. Soňu Nouzákovou, která v klubu působila od července 2007 jako zástupkyně Ondřeje Zlámala. Ten se s klubem dohodl na ukončení pracovního poměru v pondělí 3. října.

„Pracovat pro Slavii a její fanoušky byla pro mne čest, prožil jsem tu za ta léta snad všechno, co může klub zažít. Všem svým spolupracovníkům bych rád poděkoval, těším se, že si budu moci užít fotbalové zápasy bez pracovního napětí,“ uvedl Ondřej Zlámal.

„Soňa Nouzáková je velká slávistka, jsem rád, že moji pozici přebírá právě ona, držím jí palce," dodal bývalý tiskový mluvčí.

Mgr. Ondřej Zlámal působil ve Slavii od roku 2002, v červnu 2007 se stal manažerem komunikace a tiskovým mluvčím Slavie.

„Rád bych Ondrovi Zlámalovi poděkoval za práci, kterou dlouhá léta pro Slavii odváděl. V jeho dalším profesním i osobním životě mu přeji všechno nejlepší,“ uvedl generální ředitel Slavie Miroslav Platil.

Mgr. Soňa Nouzáková vystudovala obor česká filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. V médiích pracovala od roku 2000. Působila například v zahraniční redakci televize Prima nebo jako redaktorka v rozhlasových stanicích. Ve Slavii působí od července 2007. 

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články