Béčko pod trenérem Knoflíčkem remizovalo ve Strakonicích

Slávistická rezerva remizovala ve Strakonicích 2:2. Tým pod vedením kouče Ivo Knoflíčka se dostal do vedení 1:0 i 2:1, ale hráči jihočeského týmu v 68. minutě vyrovnali na konečných 2:2.

STRAKONICE - Slávistická rezerva remizovala ve Strakonicích 2:2. Tým pod vedením kouče Ivo Knoflíčka se dostal do vedení 1:0 i 2:1, ale hráči jihočeského týmu v 68. minutě vyrovnali na konečných 2:2.

Slávistická rezerva je v tabulce divize A na pátém místě, Strakonice jsou druhé.


Strakonice – Slavia B   2:2 (1:1)

Branky: 25. Voráček, 56. Červenka – 34. Němec, 68. Pecka z pen.


Sestava Slavie: Malina – Mikula, Zákostelský, Vodrhánek, Mráz – Veselý (61. Vondráček), Zmrhal, Duranski (70. Čepelák), Tusjak – Červenka, Voráček (89. Žák). Trenér: Ivo Knoflíček.


Ivo Knoflíček: Vyžaduji agresivní a útočný fotbal


Po dlouhé době vašeho působení u slávistické rezervy jako asistent jste vedl tým z pozice hlavního trenéra. Co vy na to?

Moc mě potěšilo, že jsem po čtyřech letech v béčku, co jsem asistent, dostal tu důvěru. Zažil jsem trenéry jako Janů, Řehák, Poustka a teď Vrabec. Ještě jednou musím říct, že jsem moc rád. Ale možnost, že by přišel k rezervě trenér Petrouš, mi vůbec nevadí.

Remizovali jste na půdě silných Strakonic. Jak byste utkání zhodnotil?

Hráli jsme s prvním mužstvem divize Strakonicemi, což je farma Českých Budějovic. Hrál za ně i Pecka, který hrál ligu v Boleslavi. Myslím si, že jsme podali výborný výkon. Za stavu 2:1 pro nás jsme dali regulérní gól. Naopak penalta, ze které Strakonice vyrovnaly, jasně nebyla. I ostatní hlasy po utkání tomu nasvědčují.

Takže jste své svěřence za výkon pochválil?

Ze zápasu mám příjemný pocit. Měli jsme v sestavě tři kluky z áčka Zákostelského, Voráčka a Tusjaka. Byli pro nás přínosem, od toho rezerva také je, aby kluci z áčka dostali zápasovou praxi. V áčku hraje mnoho hráčů, kteří byli dřív v béčku, což je obrovský přínos a motivace. Pokud současní hráči rezervy budou v takových výkonech pokračovat, můžou se do áčka také podívat.

Jaký vyznáváte herní styl, co po hráčích požadujete?

Snažím se hráčům vštěpovat, aby hráli útočný fotbal. Žádné přihrávky vzadu, ale agresivní útočný fotbal. Myslím, že to kluci splnili a budeme pokračovat v další práci. Aktuálně

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

včera
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Forma? O tu strach nemám. Chci být dál přínosem

před 2 dny
Na startu roku 2022 prodělal covid, za spoluhráči do Portugalska přicestoval v sobotu. „Jsem moc rád, že tady můžu konečně být,“ těší Alexandera Baha.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 pro ročník 2009

před 3 dny
Díky velkému zájmu jsou kapacity slávistického letního fotbalového kempu vyčerpány. Jediná volná místa zbývají na kempu pro hráče ročníku 2009, na který je stále možnost se přihlásit.

Další články