Tři slávisté v nominaci reprezentace U17

Tři slávisté se dostali do reprezentačního výběru U17 pro nadcházející první fázi kvalifikace o postup na mistrovství Evropy do sedmnácti let.

PRAHA - Tři slávisté se dostali do reprezentačního výběru U17 pro nadcházející první fázi kvalifikace o postup na mistrovství Evropy do sedmnácti let.

Slávisté Lukáš Maršálek, Jan Prosek a Stefan Simič figurují v nominaci reprezentace do sedmnácti let pro první fázi kvalifikace o postup na ME U17. Češi se utkají postupně s Kazachstánem (19. října), Lichtenštejnskem (21. října) a Irskem (24. října). Všechny zápasy odehrají svěřenci trenéra Csaplára v Kazachstánu.

Mezi náhradníky jsou další slávisté – František Mysliveček a Marek Brož. Patronem týmu je bývalý slávista Radek Bejbl.


Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články