Proběhla tradiční předvánoční autogramiáda

Stovky fanoušků si přišly do Obchodního centra Park Hostivař pro podpisy hráčů A-týmu Slavie. Autogramiáda trvala dvě hodiny a zúčastnili se jí všichni hráči slávistického áčka.

PRAHA/OC PARK HOSTIVAŘ – Stovky fanoušků si přišly do Obchodního centra Park Hostivař pro podpisy hráčů A-týmu Slavie. Autogramiáda trvala dvě hodiny a zúčastnili se jí všichni hráči slávistického áčka.

Spousty fanoušků využily možnosti zakoupit si přímo na místě slávistické suvenýry za speciální ceny a hráči se tak podepisovali na zbrusunové podpisové kartičky, plakáty nebo originální UMBRO dresy. Premiérově byl v prodeji také kalendář na rok 2012 „Ve znaku hvězda je...“.

Akce skončila kolem devatenácté hodiny. „Tak už půjdeme, ne?“ vyzýval spoluhráče žertem Martin Vaniak. „Sedni si, tohle jsou tvoje poslední podpisy v životě,“ usadil ho s úsměvem jeho spoluhráč Zbyněk Pospěch.

Kalendář 2012 „Ve znaku hvězda je...“ si budou fanoučci moci zakoupit také na VIP recepci Synot Tip Areny a v předprodeji na stadionu. Na VIP recepci budou v prodeji i podpisové kartičky a originální UMBRO dresy.

Kalendář 2012, kartičky i dresy budou připravené i pro návštěvníky utkání Slavia – Slovan Liberec v sobotu 3. prosince. V prodeji budou u příležitosti autogramiády bývalých hráčů Slavie na jednom ze stánků s občerstvením firmy Nopanera. Autogramiáda začíná v 15 hodin.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články