Sada hráčských podpisových kartiček A-týmu

V prodeji v Edenu nebo na dobírku

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Sada hráčských podpisových kartiček A-týmu Slavie je v prodeji na recepci Slavie v Synot Tip Areně v Edenu. Sada obsahuje 31 oboustranných podpisových kartiček hráčů a členů realizačního týmu. Cena jednoho balíčku kartiček je 100 korun. Permanentkáři a členové Odboru přátel a Fanklubu si mohou kartičky koupit se slevou a to za 80 korun. 

Nově mají fanoušci možnost nechat si suvenýry zaslat na dobírku prostřednictvím České Pošty! Své objednávky pište na email suvenyry@slavia.cz, kde uveďte:

Vybraný produkt

Počet kusů

Doručovací adresu

Zda jste permanentkářem, nebo členem Fanklubu či Odboru přátel (v takovém případě uveďte číslo permanentky nebo legitimace Fanklubu či OP)

Při objednání produktů poštou se k ceně připočítává poštovné a balné ve výši 70 Kč.


Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články