Stefan Simić má od Slavie svolení k cestě do Janova na jednání o případném působení

Slávistický obránce Stefan Simić dostal od vedení Slavie svolení k cestě do Janova na jednání o svém případném působení v tamním klubu FC Janov...

PRAHA - Slávistický obránce Stefan Simić dostal od vedení Slavie svolení k cestě do Janova na jednání o svém případném působení v tamním klubu FC Janov. 


„Situace je taková, že Stefan Simić od Slavie dostal povolení k tomu, aby do Janova odcestoval. Nicméně k žádné oficiální dohodě mezi kluby k dnešnímu dni nedošlo, smlouvy nejsou podepsány. To samé platí o profesionální smlouvě Stefana se Slavií, která platí dál. Předpokládáme, že celá záležitost se bude řešit během příštího týdne,“ uvedla tisková mluvčí Slavie Soňa Nouzáková.


Stefan Simić, který v pátek oslavil sedmnácté narozeniny, zasáhl také do dění v A týmu. V loňském přípravném utkání nastoupil na pár minut ve Splitu proti Hajduku na počest své zemřelé matce.


Stefan Simić letos patří ke stabilním hráčům slávistického dorostu U18, i když je o rok mladší než spoluhráči. V reprezentaci je oporou výběru U17.


Aktuálně

Výsledky mládeže: Výhry v žákovském vršovickém derby

včera
Z vršovického derby žáků odešly vítězně mládežnické týmy Slavie, celky U15 a U14 vyhrály 3:0 a 2:0.

Ve čtvrtek hrají slávistky venku s Rosengardem

včera
Ve čtvrtek sehrají slávistky první zápas osmifinále Ligy mistryň v Mälmo proti místnímu Rosengardu. „Chceme uhrát dobrý výsledek do odvety v Edenu,“ říkají fotbalistky.

Vstupenky na Duklu v prodeji

včera
Slavia bude po návratu z Dánska hostit doma v malém derby Duklu! Vstupenky na zápas 13. kola jsou již v online prodeji.

Další články