Stefan Simić má od Slavie svolení k cestě do Janova na jednání o případném působení

Slávistický obránce Stefan Simić dostal od vedení Slavie svolení k cestě do Janova na jednání o svém případném působení v tamním klubu FC Janov...

PRAHA - Slávistický obránce Stefan Simić dostal od vedení Slavie svolení k cestě do Janova na jednání o svém případném působení v tamním klubu FC Janov. 


„Situace je taková, že Stefan Simić od Slavie dostal povolení k tomu, aby do Janova odcestoval. Nicméně k žádné oficiální dohodě mezi kluby k dnešnímu dni nedošlo, smlouvy nejsou podepsány. To samé platí o profesionální smlouvě Stefana se Slavií, která platí dál. Předpokládáme, že celá záležitost se bude řešit během příštího týdne,“ uvedla tisková mluvčí Slavie Soňa Nouzáková.


Stefan Simić, který v pátek oslavil sedmnácté narozeniny, zasáhl také do dění v A týmu. V loňském přípravném utkání nastoupil na pár minut ve Splitu proti Hajduku na počest své zemřelé matce.


Stefan Simić letos patří ke stabilním hráčům slávistického dorostu U18, i když je o rok mladší než spoluhráči. V reprezentaci je oporou výběru U17.


Aktuálně

Přijeďte na fotbal včas a pomocí MHD!

dnes
S blížícími se fotbalovými superduely, které se v Sinobo Stadium v nejbližších týdnech odehrají, pro vás přinášíme souhrn doporučení ohledně dopravy na stadion.

Začal online předprodej vstupenek pro permanentkáře na Chelsea

dnes
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Informace pro fanoušky na Bayern Mnichov

včera
Ve středu 27. března od 19:30 odehrají slávistky odvetný zápas Ligy mistryň v Mnichově. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání a prodeji vstupenek.

Další články