Stefan Simić přestoupil do FC Janov

Obránce slávistického dorostu Stefan Simić odchází do italského FC Janov. V úterý byly doladěny veškeré potřebné náležitosti mezi oběma kluby...

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Obránce slávistického dorostu Stefan Simić odchází do italského FC Janov. V úterý byly doladěny veškeré potřebné náležitosti mezi oběma kluby a přestup sedmnáctiletého obránce tak mohl být definitivně uzavřen.

„Vyhověli jsme přání hráče, který o možnost vyzkoušet si zahraniční angažmá velmi stál. Stefanovi přejeme v jeho novém působišti co nejvíce sportovních i osobních úspěchů, “ uvedla tisková mluvčí Slavie Soňa Nouzáková.

Stefan Simić oslavil 20. ledna sedmnácté narozeniny. Mladý obránce zasáhl také do dění v A týmu. V přípravném utkání loni v únoru nastoupil na pár minut ve Splitu v utkání s Hajdukem. V této sezoně hrál za slávistický dorost U18.

Aktuálně

Nervozita? Spadla ze mě, jak rozhodčí pískl do píšťalky

dnes
Jaroslav Zelený nastoupil proti Zenitu ke svému premiérovému utkání v Evropské lize. „Jsem rád, že jsem hrál od začátku, nejvíce mě ale těší postup," říká sešívaný bek.

Cítil jsem z týmu obrovské odhodlání, řekl Trpišovský

dnes
Po výhře nad Zenitem slaví sešívaní postup do jarní části Evropské ligy: „Když budu mluvit za sebe, tak to beru jako velký úspěch," řekl po postupu trenér Jindřich Trpišovský,

Jsem hlavně rád, že jsme to zvládli, těší se na jaro Zmrhal

dnes
Střelec prvního gólu dnešního zápasu proti Zenitu potvrdil, že je na něj v důležitých chvílích spolehnutí. O tom, co pro něj znamená postup do jarní fáze EL a koho by si přál při losu, se Jaromír Zmrhal rozpovídal po utkání.

Další články