Reprezentace v Teplicích: proti Švédsku pět slávistů!

Do dnešního zápasu národního výběru se Švédskem (3:3) zasáhli všichni nominovaní slávisté. Od první minuty hrál Štěpán Vachoušek. Náš útočník byl u několika nebezpečných situací českého týmu. Jeho chvíle přišla těsně před poločasem...
Do dnešního zápasu národního výběru se Švédskem (3:3) zasáhli všichni nominovaní slávisté. Od první minuty hrál Štěpán Vachoušek. Náš útočník byl u několika nebezpečných situací českého týmu. Jeho chvíle přišla těsně před poločasem, kdy levačkou uklidil míč z přímého kopu do šibenice a srovnal tak na 2:2. Na hřiště se podívali i brankář Radek Černý (46. za Čecha), záložníci Patrik Gedeon (46. za Galáska) a Richard Dostálek (68. za Nedvěda) a útočník Tomáš Došek (81. za Baroše).
Patrik Gedeon si v reprezentaci odbyl svou premiéru.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články