Na Strahov přijede Jablonec

V pondělí se pro Slavii uzavře podzimní část ligové sezóny. V dohrávce čtvrtého kola přivítáme na Strahově od 16.00 hod. dvanáctý Jablonec.
V pondělí se pro Slavii uzavře podzimní část ligové sezóny. V dohrávce čtvrtého kola přivítáme na Strahově od 16.00 hod. dvanáctý Jablonec.

Letošní ročník začal pro soupeře dobře – po sedmi zápasech mu patřila čtvrtá příčka, fanoušci mají stále v paměti divokou přestřelku s libereckým rivalem, který vedl už 3:0, ale nakonec se po dvou trefách Webera a jedné Nováka musel spokojit s bodem za remízu 3:3.

Další duely přinesly vystřízlivění – Jablonec vyhrál od konce srpna jen jednou, na začátku října porazil 3:1 Bohemians. Nutno podotknout, že los našemu pondělnímu protivníkovi nepřál, naposledy se představil v Brně, Teplicích a proti Spartě.

Severočechy trápí koncovka, ve třech utkáních za sebou nevstřelili branku. Minulý týden v Brně, odkud si odvezli porážku 0:1. Ve druhém poločase však několikrát zahrozili ze standardních situací, které obstarával zkušený záložník Jozef Weber. „Po přestávce naši hráči zabojovali, vytvořili jsme si i dvě šance, ale nezužitkovali je,“ povzdechl si kouč Vlastimil Palička, kterého mrzí, že jeho tým přišel vinou špatného terénu o střetnutí 14. kola s Ostravou. To je na programu až ve čtvrtek 28. listopadu. „Přestávka nám uškodila,“ podotkl.

Slavii nečeká lehkých devadesát minut, Paličkovi svěřenci se budou v Praze jistě snažit nepříznivý vývoj posledních týdnů zvrátit. Při tom budou hodně spoléhat na osmadvacetiletého gólmana Tomáše Lovásika, oporu mužstva.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články