Slávisté trénují v Borgo Valsugana

BORGO VALSUGANA/TRENTINO – V sobotu večer slávisté poprvé trénovali ve svém novém působišti – v Borgo Valsugana.

 

 

Slávistická výprava dorazila do malebného italského městečka v sobotu v podvečer. Vzhledem k celodennímu cestování čekal hráče lehčí trénink, který začal výklusem. Potom kondiční trenér Honza Budějský naordinoval hráčům několik cviků na protažení. Závěr tréninku zpestřilo tradiční bago.

 

 

V areálu Městského multifunkčního sportovního centra (Centro Polisportivo di Borgo Valsugana comunale) absolvují slávisté herní tréninky i přípravné zápasy.

 

 

Sportovní areál tak na celý týden zaplavily červenobílé barvy, neboť slávistická výprava má k dispozici pro svoji přípravu celý sportovní areál, ve kterém bude trávit většinu času po dobu svého pobytu. Přímo u hřiště byl nedávno postaven a otevřen nový hotel, ve kterém jsou hráči Slavie i realizační tým ubytováni.

 

 

V neděli mají hráči Slavie na programu dopolední a odpolední trénink.

 

 

V italském Borgo Valsugana budou slávisté pobývat a trénovat až do soboty 21. července, kdy soustředění uzavře přípravný zápas s Parmou.


Další fotografie z prvního tréninku naleznetena Facebooku Slavie. Foto: Soňa Nouzáková.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články