S Parmou od 17 hodin v Levico Terme

BORGO VALSUGANA – Poslední přípravný zápas v italském Trentinu sehrají fotbalisté Slavie v sobotu 21. července s Parmou.

 

 

Došlo ale ke změně výkopu a místa utkání. Zápas se odehraje v sousedním městě Levico Terme, které je od Borgo Valsugana vzdáleno necelých 19 kilometrů. Výkop utkání je už v 17 hodin.

 

 

Zápas s Parmou bude mít speciální ráz pro Lukáše Jarolíma, který tento italský celek ze Serie A zná z doby, kdy hrával za Sienu.

 

 

„Parma měla výbornou sezonu, do poslední chvíle hráli o poháry, někteří kluci se mnou dokonce ještě působili v Sieně, takže pro mě to bude určitě zajímavý zápas. Věřím, že ho zvládneme. Příprava je náročná, všichni se už těšíme na to, až začne liga. Věřím, že na ni budeme dobře připraveni,“ uvedl Lukáš Jarolím, který si velice pochvaluje v záloze spolupráci s Karolem Kiselem.

 

 

„To, že tady Karol je, pomůže v první řadě celému mužstvu. Čím více máte takovýchto zkušených hráčů, kteří chtějí vyhrávat a o které se můžete opřít, tím je ten tým silnější. Karol je typ hráče, se kterým si na hřišti opravdu rozumíte, a to je pro mě hodně důležité. Když tady minulou sezonu nebyl, tak nejen mně, ale i celému mužstvu ta spolupráce moc chyběla,“ dodal Lukáš Jarolím, který je přesvědčen o kvalitě a síle nového týmu.

 

 

„Nejen Karol, ale všichni kluci, kteří k nám v létě přišli, mužstvu hodně pomůžou. Věřím, že tato nová sezona bude po všech stránkách o mnoho lepší než ta minulá,“ uzavřel jeden z nejzkušenějších hráčů Slavie.

 

 

Sobota 21. července: přípravný zápas SK Slavia Praha - Parma FC, Levico Terme, 17 hodin

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články