Fanshop v Edenu se otevře ve čtvrtek!

Ve čtvrtek 26. července v 10 hodin se v Edenu otevře nový slávistický Fanshop PROSLAVISTY.CZ.

 

Prodejnu se slávistickými suvenýry bude provozovat společnost ProSKS s.r.o., fungovat bude ve stejných prostorách jako předchozí prodejna.
 

Fanoušci se především mohou těšit na zbrusu novou kolekci oblečení, pracující se čtyřmi unikátními symboly Slavie. Vedle oficiálního "kulatého" loga Slavie či slávistické hvězdy to bude jednak řada oblečení s elegantní korunkou odkazující na jedno z historických log Slavie a také řada "1892" připomínající 120 let výročí založení našeho klubu.

 


Sortiment Fanshopu bude více zaměřen na životní styl fanouška. Decentní branding košil a polo triček umožní fanouškům hrdě nosit klubové věci i při jiných příležitostech než je fotbal.


V první fázi se na pultech objeví zejména letní oblečení. Následovat bude podzimní a předvánoční kolekce rozšířená o dárkové předměty, populární deky či slávistické povlečení. Nabídka bude neustále doplňována o další zajímavé položky a limitované edice.

 

V nové kolekci zapózoval i Karol Kisel.


Fanshop bude koncipován jako místo setkávání slávistů, v jeho prostorách se uskuteční i řada akcí jako pravidelná setkání s hráči, besedy se slávistickými legendami či prodejní výstavy velkoformátových fotografií ze zápasů Slavie.

 

Slávistický Fanshop najdete i na Facebooku: www.facebook.com/fanshopProslavisty

 

První kolekci nafotilo jedenáct slávistů. Mezi nimi i věrná fanynka Blanka Ziková a fotbalistky A-týmu Slavie Blanka Pěničková, Klára Cahynová a Veronika Pincová.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články