Slávisté se fotili v nových dresech

Nová sezóna, nová výzva, nové dresy. V úterý proběhlo předsezónní fotografování, na které slávisté oblékli nové sešívané dresy, které pocházejí stejně jako v minulých letech z dílny anglické společnosti Umbro.

Jan Vošahlík a za ním Martin Dobrotka - nové posily v nových dresech. Foto: Vojtěch Raiman.

PRAHA/EDEN – Nová sezóna, nová výzva, nové dresy. V úterý proběhlo předsezónní fotografování, na které slávisté oblékli nové sešívané dresy, které pocházejí stejně jako v minulých letech z dílny anglické společnosti Umbro.

Martin Dostál. Foto: Vojtěch Raiman.

Jako první přišla na řadu venkovní kombinace – černý dres se slávistickou hvězdou a červeným a bílým pruhem na hrudi – následovala týmová fotografie v sešívaných dresech. Ty nás svým retrodesignem vrátí do období první republiky. Materiál, vzhledově i na dotyk připomínající bavlnu, je jedním z nejmodernějších funkčních materiálů z dílny společnosti Umbro.

Ondřej Petrák. Foto: Vojtěch Raiman.

Klubový fotograf Martin Malý pak kromě společné týmové fotografie nafotil i hlavičky všech hráčů A-týmu i realizačního týmu.

Dresy ve fanshopu od pátku

Nové dresy budou detailně představeny na předsezónní tiskové konferenci ve čtvrtek 26. července.

Trenéři Rada a Vaniak byli během focení dobře naladěni. Foto: Vojtěch Raiman.

Dresy pro sezónu 2012/2013 budou v prodeji v novém fanshopu v Edenu od pátku 27. července. Fanoušci si je tak budou moci pořídit ještě před prvním zápasem ligového ročníku.

Fotogalerii z předsezónního fotografování si prohlédněte zde.

 

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články