Do nové sezony v nových dresech!

Slavia letos slaví 120. výročí od svého založení.

 

Martin Berkovec a Martin Dostál zapózovali v nových dresech. Foto: Michal Býček.

Ve spojení se společností UMBRO, která je tradiční fotbalovou značkou s bohatou historií, připravila Slavia pro novou sezonu nové domácí dresy.

„Spojením těchto tradičních značek jsme se snažili vytvořit klasický dres, odrážející všechnu historii a nesoucí prvky, ke kterým se budou všichni slávisté hrdě hlásit,“ prohlásil Team Sales Manager společnosti UMBRO Radek Sionko.

Nové dresy symbolizují její historii, tradici a úspěchy

 

„Dresy jsou opravdu sešívané, sešili jsme obě barevné půlky k sobě tak, jak se to dělalo v minulosti,“ pokračoval Sionko. „Použitý materiál je totožný s materiálem dresů, které používá anglický národní tým, jedná se o patentovaný polyester firmy Umbro. Také konstrukce dresů vychází z dresů Anglie,“ doplňuje Sionko ze společnosti UMBRO.

 

 

Jeden detail na dresu se oproti loňsku změnil. „Došlo k úpravě barvy hvězdičky symbolizující minimálně 10 titulů na bílou, abychom nenarušili barevnou kompozici,“ vysvětlil. A jak je to s klasickou červenou hvězdou? „Ta je na dres přišita, snažili jsme se o její maximální rozměr,“ dodává Sionko.

„U krku jsme zakomponovali rozhalenku bez knoflíčků a bez možná tradiční šňůrky, která evokuje tradici slávistických dresů, rozhalenka ale zároveň přináší hráčům větší komfort,“ uzavřel Radek Sionko.

Barva venkovní sady slávistických dresů bude černá.

 

Sešívaní budou i brankáři. Foto: Michal Býček.

Další zajímavosti:

 

  • Čísla jsou laděna do modrého tónu, který by měl připomenout prvky z minulosti a zároveň také evokovat českou trikolóru. Nejsme jen hrdými Čechy, ale hlavně hrdými slávisty!
  • Jedna ze sad brankářských dresů bude rovněž sešívaná v kombinaci tmavě modrá - tyrkysová.
  • Na zadní části dresu z funkčního a estetického hlediska jsou záševky v oblasti lopatek, zvýrazňující siluetu hráče o dodávající tak dresu dynamiku.
  • Dres je vyveden v červenobílé barevné kombinaci. Žádná jiná barva nebyla použita, aby jsme byli opravdu „bíločervený“...

Nové dresy jsou v prodeji v novém fanshopou v Edenu od pátku. Červenobílý dres stojí 1200 korun, sada (dres plus trenky) 2000 korun.

 

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články