Pohár UEFA: Bejbl zůstává v Praze

Radek Bejbl se dnes podrobil důkladnému vyšetření kotníku, který si pochroumal ve včerejším utkání s Jabloncem. Obnovené zranění nedovolí našemu obránci zúčastnit se úvodního zápasu třetího kola Poháru UEFA v Řecku, který je na programu ve čtvrtek.
Radek Bejbl se dnes podrobil důkladnému vyšetření kotníku, který si pochroumal ve včerejším utkání s Jabloncem. Obnovené zranění nedovolí našemu obránci zúčastnit se úvodního zápasu třetího kola Poháru UEFA v Řecku, který je na programu ve čtvrtek. „Do Soluně neletím, odvetu taky pravděpodobně nestihnu. Šance, že bych si zahrál ještě před koncem podzimní sezóny, je tak čtyřicetiprocentní,“ uvedl Bejbl.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články